Hardlopen en wandelen
bij JustGoo
Arrow
Arrow
Slider

Overzicht trainingsdagen, tijden en niveau indeling

Locatie Maastricht, vanuit kantine aan de Oude Molenweg 23 A 

Trainingsdag  en tijd Niveau + soort training Trainer
 Maandagavond    
18.15 - 19.45 Rustige duurloop 45 à 60 min, tempo 8.5 à 9 km/uur Stefan
18.30 - 20.00 Rustige duurloop 45 à 60 min, tempo 9.5 à 10 km/uur

Jo (tijdelijk)
"groep Hans & Janny"

18.45 - 19.45 Krachttraining buiten, in het veld Annemarie
     
Dinsdagavond    
18.15 - 19.30 Interval gevorderden-1  Wim
18.30 - 19.45 Interval gevorderden-1 William
18.45 - 20.00 Interval gevorderden-2 Jo
19.00 - 20.15 Interval gevorderden-3 Peter
     
Woensdagochtend    
09.15 - 10.30 Interval gevorderden-1 Wim
09.30 - 10.45 Interval gevorderden-2 John
09.45 - 11.00 Interval gevorderden-3 Jo
     
Woensdagmiddag    
16.30 - 17.30 Jeugdtraining (10 - 15 jaar) Ricardo
     
Woensdagavond    
18.15 - 19.30 Interval gevorderden-1 William
18.30 - 19.45 Interval gevorderden-1 Wim
18.45 - 20.00 Interval gevorderden-2 Frank
19.00 - 20.15 Interval gevorderden-3

Stefan (tijdelijk) *groep Hans"

     
Donderdagavond    
18.45 - 19.45 Krachttraining buiten, in het veld Annemarie
     
Vrijdagochtend    
09.15 - 10.45 Wandeltraining, ca. 1.5 uur Yvonne 22 mei
John 29 mei
09.30 - 10.45 Duurloop 30 à 45 min Claudia
09.45 - 11.00 Duurloop 45 à 60 min Wim
     
Zaterdagochtend    
08.30 - 10.30 Duurloop 1.5 à 2 uur, tempo gem 10.5 km/uur Peter
08.45 - 10.45 Duurloop 1.5 à 2 uur, tempo gem. 9,5 km/uur Jo (tijdelijk)
"groep Hans & Janny"
09.00 - 10.30 Duurloop 75 à 90 min Ben (tijdelijk)
"groep Lianne"
09.15 - 10.45 Duurloop 75 à 90 min Stefan
09.30 - 11.00 Duurloop 60 à 75 min John
09.45 - 11.00 Duurloop 45 à 60 min William
10.00 - 11.15 Duurloop 30 à 45 min Wim
09.30 - 11.00  Wandeltraining ca. 1.5 uur Janine
     
Zondagochtend    
08.45 - 10.30 Duurloop 1.5 à 2 uur tempo gem. 9 à 9.5 km/uur Hugo 
09.00 - 11.00 Duurloop 60 à 75 min, tempo 9 à 9.5 km/uur Manon
09.15 - 10.30 duurloop 45 à 60 min, tempo 8.5 à 9.5 km/uur William
09.30 - 10.45 duurloop 30 à 45 min, tempo 8.0 à 9.0 km/uur John
09.45 - 11.00 Duurloop tót 30 min, tempo 8.0 à 9.0 km/uur Wim
     

Ledennieuws

  • Trainings programma voor de "Corona-weken"

    Hier vind je de trainingen van week 22: van 25 mei tot en met 31 mei.

Trainingsoverzichten

Nieuwsbrief

Meld je nu aan voor onze maandelijkse nieuwsbrief
Please wait